השכרת אוהלים

אוהלים הם מוצר שימושי אשר מסייע לנו בכל מיני אופנים, אם עבור קמפינג בחיק הטבע, אירועים כגון חינה, כנסים עסקיים, אירועים פחות שמחים כגון אוהל אבלים בשבעת ימי אבלות, אירועים שנערכים בחורף בגני אירועים או בטבע ועוד. יש לדאוג כי האוהל יספיק לכל המוזמנים ותמיד מומלץ להשכיר אוהל גדול מחברה המציעה שירותי השכרת אוהלים מאשר לרכוש אותם, במיוחד אם מדובר על אוהלים המיועדים לאירועים שונים.

 

סוכת אבלים להשכרה

אוהל אבלים, הינו מנהג ידוע ביהדות כאשר יושבים שבעה על אדם שנפטר. כאשר אנו מגיעים לניחום אבלים, לרוב, נהיה בסוכת אבלים, אשר היא למעשה אוהל גדול, אשר מספיק לאנשים המגיעים לנחם ולכמות של בני המשפחה. ישנם בתים קטנים וצפופים, אשר אינם יכולים להכיל את כרמות המנחמים ולכן, הפתרון היעיל הוא השכרת סוכת אבלים. גם מבחינת הניקיון והלכלוך, הרבה יותר קל לתחזק את אוהל האבלים מאשר את הבית, כשאר קשה לנקות בכל סוף יום. גם מבחינת בני המשפחה האבלים, לא כולם מעוניינים לארח אנשים בביתם ולכן, זהו פתרון נהדר לשכור אוהלים שבהם יתארחו המנחמים.. צל משפחות רבות, ניתן לראות סוכת אבלים שהיא למעשה אוהלים השכרה שניתן למצוא בחברות המציעות שירותי אוהלים להשכרה. סוכות אלה, עשויות להיות בגודל מלבני, ריבוע או עגולות, ך שתוכלו להתאים את גודל האוהל על פי גודל החצר וכמות האנשים אשר צפויים להגיע אליכם בכל  יום עד תום ימי השבעה. קל לקפל את האוהל והחברה היא זו שתביא ותאסוף את אוהל האבלים בתום ימי השבעה.

השכרת אוהלים לאירועים

כאשר אתם מעוניינים לשכור אוהלים לאירועים, קיים מגוון גדול, כאשר אוהלים אלה, בנויים בצורות שונות בהתאם לגודלו של האירוע ולאופיו. קיימות כמה נקודות שיש לציין לגבי מבנה האוהלים לאירועים. ניתן להרחיב או להקטין את האוהל באורכים של עד 2 מטר. גג האוהל, חייב להיות בגובה של 3 מ’ וגם יותר. אוהלים רבים נחוצים לחגיגות חינה שהאוהל הינו האירוע האותנטי ביותר עבור אירוע זה.ניתן לשכור אוהל גם בקיץ, כאשר קיימים מצננים שניתן לשכור או בחורף, כאשר ניתן לשכור בנוסף פטריות חימום העובדות על גז. יש לשים לב כי יהיו פתחים לאוורור באוהל. אם מדובר על אירוע שייערך בקיץ, דאגו כי לאוהל יהיו יותר פתחים לאוורור.

גם החצר הגדולה שלכם, עשויה לשמש לגן אירועים. גם אם מדובר על יום שמש קיצי וחם או על יום חורפי, באמצעות אוהלים להשכרה, תוכלו לערוך כל אירוע  ואף לגרום לו להיות מוצלח.. יש לוודא את ההתאמה בין גודל האוהל לחצר, כך שהאוהל לא יהיה גדול מדי או שהחצר תהיה קטנה ביחס לאוהל ולכן, חשוב למדוד את גודל החצר לפני שמגיעים לחברה המשכירה אוהלים לאירועים שונים. יש לוודא כי אין חפץ זר על לאוהל, אשר יפריע בגובה, כגון חפץ , עץ  או מבנה שעשוי לנגוע בתקרת האוהל.

השכרת אוהלים לטיולים

אם אתם בוחרים אוהלים, יש להתאים את סוג הטיול לסוג האוהל שאתם רוכשים או שוכרים. אוהלים אשר מיועדים למטרת קמפינג יהיו גדולים ויהיה בהם שטח מרופד שיהיה נוח. אוהלים אלה, יהיו אמנם קשים יותר לנשיאה ברכב, אך תוכלו גם לשכור אוהלים לטראקים אשר ניתנים לנשיאה על הגב. יש לבחור את האוהל המיועד לטיולים, על פי מס’ הנפשות, היות וניתן למצוא אוהלים להשכרה לטיולים לאדם בודד, לזוג, ועד ל-8 נפשות באוהל. בנוסף, יש לקחת בחשבון לא רק את מס’ הנפשות אשר יהיו באוהל, כי אם גם את כמות החפצים האישיים של כל מי שישהה באוהל. במידה והטיול יהיה במזג אוויר חורפי, יש לשכור אוהל אשר יהיה בו כיסוי נגד גשם, מה שיגן על השוהים באוהל, מפני רטיבות , קור וגשם.

גם אוהלים מאווררים יותר, ניתן למצוא לטיולי קמפינג בימי הקיץ. גם רשתות הצללה תוכלו למצוא באוהל שתשכרו מחברה המתמחה בהשכרת אוהלים למטרות שונות כך שהאוהלים מגיעים גם עם רשת הגנה כנגד יתושים וחרקים.  אוהלים אלה יכולים להעניק תחושה של בית מוגן ונוח במקומות היפים בטבע. האוהלים הם בטיחותיים ואתם תוכלו לישון בשקט, כאשר אתם מתכננים טיול קמפינג חווייתי עם חברים או בני משפחה.

השכרת אוהלים לכנסים עסקיים

ישנם כנסים רבים אשר נערכים באוהלים, אם כנסים עסקיים או אם כנסים פוליטיים, אך לרוב אנו רואים אוהלי ענק באירועים עסקיים כגון תערוכות, השקות מוצר חדש ועוד. ישנם אוהלים ענקיים, אשר באמצעותם, ניתן יהיה לארח כמות גדולה מאוד של אנשים. ישנם כנסים הקשורים לטבע או מחקר בטבע ומין הסתם הדבר הכי נכון הוא השכרת אוהלים מתאימים לכנסים אלה. אוהלים אלה ניתן לפרוס ולהציב אותם בכל מקום, הם מעוצבים ונוחים לשהייה. לרוב חברת האוהלים תוכל לייעץ לכם לגבי הצבת האוהל במיקום הנכון וכן לגבי אביזרים נלווים אשר ניתן לשכור אותם בנוסף על פי אופי האירוע כמו למשל מאווררים גדולים לקיץ, חימום מתאים לחורף, ריהוט שניתן יהיה להשיג מהחברה עבור הכנס ועוד.

ניתן להגדיל מקום נוסף חיצוני מהמבנה עצמו, באמצעו הוספת אוהל גדול נוסף, מה שיהווה נוחות ופחות צפיפות ומקום רב יותר לאנשים המגיעים לכנסים השונים. אופציה זו הינה יעילה, פשוטה וזולה.

אוהלים להשכרה עבור מגוון פעילויות מהנות

גם פיקניקים גדולים בפארק או שטחים פתוחים בטבע, מתאים לשכור אוהלים להגנה משמש או רוח חזקה. במסיבות של גיבוש עובדים, מנהלי החברות שוכרים אוהלים שהם מעוצבים, ייצוגיים ונוחים לעובדים. אם גם אתם בעלי חברות, אשר מעוניינים להוציא את העובדים שלכם לשטח הפתוח לערב או יום גיבוש חווייתי, תוכלו לשכור אוהלים עם הציוד הנלווה להם ולארגן עבורם יום מהנה ובלתי נשכח.

גם בטיולי שטח או קמפינג , כאשר אתם מעוניינים לצאת לחופשה לא שגרתית , כאשר אינכם מעוניינים לשהות בבתי מלון הומי אדם, במיוחד בתקופת החגים, תוכלו להתארגן ללינה נוחה אם תשכירו אוהלים נוחים לקמפינג שיתאימו לכמות הנופשים. אוהלים  מגיעים אלינו עוד מימי המקרא, רק שהיום הם משודרגים ונוחים יותר, מגנים מפני חרקים, מאווררים עם פתחים ולכם צפויה חוויה נעימה עם לינה בטוחה. כדאי, כי תתעניינו בין כמה חברות אשר משכירות ציוד כמו אוהלים למגוון פעילויות, כך שהחברה תוכל להתאים עבורכם את האוהל האידיאלי עבורכם ובמחיר שיהיה מתאים לתקציב שלכם.